O nás

Bunny – sexshop, ale aj sprievodca svetom vášne a erotiky. Erotické pomôcky a sexi prádloVám prinesú do vášho milostého života nový vietor, vášeň a nezabudnuteľné noci plnévzrušenia a uspokojenia.

V dnešnej dobe už nie je hanbou hovoriť o témach sexuality.Či už ste single alebo Vám chýba spokojný sexuálny život, radi experimentujete a skúšatenové veci? Prinášame Vám široký sortiment erotických hračiek. Erotické pomôcky z ponukyBunny môžete aj len tak darovať. Čaká Vás rozlúčka so slobodou, určite si niečo nájdete.

Tovar starostlivo a diskrétne zabalíme a odošleme. Na balíku neuvidíte názov sexshopu, budetam uvedený len názov spoločnosti VB Distribution s.r.o.

Bunny Vám ponúka luxusný tovar ako aj tovar cenovo dostupnejší, v top kvalite a prevedení.Stačí si objednať, či už ako registrovaný zákazník alebo aj bez registrácie. Vaše objednávkybudú vybavené v pracovný týždeň do nasledujúceho dňa a doručenie tovaru trvá do piatichpracovných dní. Ak by ste potrebovali pomoc, využite našu zákaznícku podporu. Ozvite sanám na e-mail, nájdete ho v kontaktnom formulári.

Erotické pomôcky mnohokrát prinášajú výhody aj v oblasti zdravia a psychiky. Nazrite donášho sexshopu a nájdite si vhodnú hračku.